Користувальницька угода

Предмет Згоди

 1. Предметом Угоди є реєстрація на Порталі: створення власного сайту в мережі Інтернет, розміщення і обробка інформації про товари і послуги на Порталі, розміщення реклами в мережі Інтернет.
 2. Угода поширюється на всіх користувачів Порталу.
 3. Угода регламентує відповідальність Порталу при наданні послуг і відповідальність користувачів при використанні сервісів Порталу.
 4. Адміністрація Порталу залишає за собою право вносити зміни в Угоду без спеціального повідомлення користувачів Порталу.

Угода про торгові марки, товарні знаки, авторські права

 1. Всі торгові марки, товарні знаки є власністю їх власників.
 2. Авторські права на статті та новини належать їх авторам.
 3. Редакція Порталу є власником авторських прав на дизайн, програмне забезпечення, структуру та сервіси Порталу.
 4. Адміністрація Порталу є власником авторських прав на базу даних учасників (компаній) та матеріали Порталу, включаючи систематизацію, класифікацію і відображення інформації в цій базі.
 5. Будь-яке копіювання матеріалів Порталу без спеціального письмового дозволу заборонено.
 6. Адміністрація Порталу надає Користувачеві особисте невиняткове і непередаване право використовувати програмне забезпечення, що надається на Порталі, за умови, що ні сам Користувач, ні будь-які інші особи при сприянні з боку Користувача не копіювати або змінювати програмне забезпечення; створювати програми, похідні від програмного забезпечення; проникати в програмне забезпечення з метою отримання кодів програм; здійснювати продаж, поступку, здачу в оренду, передачу третім особам в будь-який іншій формі прав по відношенню до програмного забезпечення Порталу, наданого Користувачеві за призначеною для користувача угодою.

Адміністрація Порталу не несе відповідальність:

 1. За зміст інформації на Порталі, розміщеної учасниками і користувачами Порталу.
 2. За зміст статей та оглядів, наданих на Порталі для публікації.
 3. Відповідальність за достовірність інформації про товари та послуги учасників Порталу.
 4. За зміст повідомлень в форумах і відгуків користувачів про товари, послуги та компаніях.
 5. За зміст інформації, яка знаходиться на сторінках компаній.
 6. За використання або неможливість використання інформації Порталу.
 7. За збитки, що виникли через використання або неможливості використання послуг і сервісів Порталу.

Ви повністю розумієте і погоджуєтеся з тим, що:

 1. Адміністрація Порталу не гарантує відсутності помилок і збоїв, в тому числі щодо роботи програмного забезпечення. Адміністрація Порталу докладе всіх зусиль для усунення будь-яких збоїв і помилок, в разі їх виникнення, в максимально короткі терміни.
 2. Адміністрація Порталу не гарантує, що послуги будуть відповідати вашим вимогам, надаватись безперервно і безпомилково.
 3. Адміністрація Порталу не гарантує, що якість товарів, послуг або інформації, придбаних або отриманих за допомогою Порталу, буде відповідати вашим очікуванням і / або вимогам.
 4. Адміністрація Порталу не гарантує, що товари, послуги або інформація, замовлені за допомогою Порталу, будуть надані Постачальником відповідно до вашим замовленням.
 5. Завантаження будь-якої інформації або матеріалів з сайту bizator.ua здійснюється на свій страх і ризик. Ви повністю відповідальні за втрату інформації або шкоду, завдану вашому комп'ютеру внаслідок скачування інформації з сайту bizator.ua.

Користуючись Порталом ви розумієте, що:

 1. Будь-яка інформація, наведена на Порталі, носить оглядовий характер і може бути неповною, помилковою, неточної, і ви використовуєте її виключно на свій страх і ризик.
 2. Інформація, що додається на Портал, може бути відредаговано, потрібно стерти або перемістити в інший розділ на розсуд адміністрації Порталу.
 3. Всі ціни, зазначені на Порталі, орієнтовні і можуть не відповідати реальним цінам на той чи інший товар або послугу в тому чи іншому регіоні.
 4. Відгуки відвідувачів про товари і послуги, компаніях, статтях тощо, залишені на Порталі, є суб'єктивною думкою цих користувачів і можуть не співпадати з загальноприйнятою думкою та не відповідати дійсності.
 5. Заборонена публікація матеріалів чи будь-яке інше використання Порталу, яке може нашкодити Порталу будь-яким чином.
 6. Заборонена публікація інформації, що не відповідає дійсності.
 7. Заборонено несанкціоноване копіювання бази даних, структури бази даних, структури інтерфейсів Порталу в будь-якому вигляді.
 8. Реєструючись на Порталі, ви підтверджуєте, що є власником компанії або уповноважені: додати / змінити / видалити контактні дані про компанію, прайс-лист, розмістити від імені компанії статті, прес-релізи, видалити коментарі тощо
 9. Адміністрація Порталу має право обмежити час технічної підтримки і консультацій клієнта до однієї години на місяць.

Адміністрація Порталу залишає за собою право видаляти або блокувати доступ до інформації, розміщеної Користувачами платних пакетів, без попередження в разі:

 1. Отримання обов'язкових до виконання рішень регулюючих органів України.
 2. Вимог правовласника авторських або суміжних прав про припинення порушень його прав користувачем Порталу.
 3. У разі, якщо інформація, розміщена користувачем, або користувач своїми діями здійснює несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин, автоматизованих систем, комп'ютерних мереж або мереж електрозв'язку та радіозв'язку належать адміністрації Порталу.
 4. Іншого порушення прав або законних інтересів інших користувачів Порталу, юридичних і фізичних осіб за їх мотивованим зверненням.
 5. Нанесення образ, некоректної поведінки по відношенню до користувачів і співробітникам порталу.
 6. Виявлення інформації, яка заборонена до розміщення на сайті, відповідно до даної угоди і Правилами розміщення інформації на Порталі bizator.ua.

Для користувачів безкоштовних пакетів послуг адміністрація Порталу має право заблокувати доступ до інформації, розміщеної Користувачем, на власний розсуд, надавши Користувачеві мотивовану підставу.