Портативна електростинція EcoFlow RIVER

02.08.2022

Вінцем гілки високопродуктивних портативних зарядних електростанцій є EcoFlow RIVER. Ця ссылка дасть вам більше подробиць та змогу придбати описаний у нас прилад.

Представлена ​​модель відрізняється від своїх попередників збільшеною потужністю практично вдвічі, що в результаті дозволяє їй забезпечувати живленням будь-які підключені пристрої набагато довше. Ми  отримали цю модель для тесту і можемо однозначно сказати те, що дана модель все ж таки варта того, щоб бути у кожного користувача, тому що виручить у будь-якій ситуації.

Неймовірний запас ємності акумулятора становить 165 000 mAh із загальною підсумковою потужністю 576Вт (з інтегрованою додатковою батареєю), яка під час тесту забезпечувала живленням 5В світлодіодну лампочку протягом 107 годин.

Тестувалися ось такі прилади і отримали наступні результати:

 

Вихід (Прикурювач)

12V/5W

>Світлодіодна лампа

приблизно 107 годин

Вихід змінного струму

MacBook

приблизно 10 разів

32” TV

приблизно 10 разів

Квадрокоптер

приблизно 12 разів

Вихід USB

iPhone 8

приблизно 77 разів

GoPro

приблизно 105 разів

iPad Air 2

приблизно 19 разів

Вихід USB-C

MacBook Pro

приблизно 9 разів

iPhone 11

приблизно 45 разів

Mate 30 Pro

приблизно 32 разів

 

EcoFlow RIVER сумісна з широким спектром електричних приладів та пристроями, що працюють від мережі 220В, які можуть використовуватися як під час кемпінгу, так і у тривалих подорожах у будинках на колесах. Але використання на природі не обмежує можливості електростанції, а дозволяє працювати з нею та вдома під час екстреного відключення електроенергії, у гаражах чи виручить під час робочої поїздки.

Запатентована технологія, завдяки якій забезпечується стабільна робота електроприладів, що підключаються через вбудовану розетку. За рахунок складних фізичних процесів інтелектуальна плата перетворює постійний вихідний струм від акумуляторів у змінний, тим самим гарантуючи роботу електроприладу в повній відповідності своєї технічної документації.

 

Роз'єми та порти

Однією з основних особливостей функціональної частини інвертора є наявність порту (розетки), сумісна з американською, європейською та китайськими вилками електроприладів. Крім розетки на лицьовій частині електростанції розташувалася величезна кількість портів та перемикачів. Наявність портів USB-A у кількості 4-х штук, один з яких позначений оранжевим кольором та підтримує функцію швидкої зарядки до 2.4А. Крім USB-A портів є і порт USB-C, що працює зі струмом 3А, що забезпечує живленням сучасні гаджети (ноутбуки, смартфони, планшети та інші). Також варто відзначити і наявність прикурювача, що працює зі стандартною напругою 12В, яка може стати в нагоді для забезпечення роботи наприклад, автохолодильника.

Крім вихідних портів для зарядки гаджетів, що підключаються, присутній і порт для зарядки тієї ж станції. Підтримується живлення через стаціонарний адаптер живлення, що входить до комплекту, але EcoFlow RIVER можна зарядити за допомогою сонячної панелі потужністю 100Вт.

 

Сонячна батарея

Сонячна батарея 100Вт (залежить від інтенсивності сонячного світла, температури та інших факторів) заряджає мінімум 6 годин

 

Основні особливості та інновації EcoFlow RIVER

 • Портативна зарядна електростанція
 • Заряджає та забезпечує живленням електроприлади, що працюють від мережі 100-240В.
 • Можна використовувати на час тривалих подорожей
 • Можливість одночасно заряджати більше 2-х пристроїв
 • Стабільний вихід змінної напруги
 • Міцна ручка для зручнішого транспортування електростанції
 • Перетворює внутрішню енергію заряду акумулятора на чисту синусоїдальну
 • Чиста потужність синусоїдального типу дозволяє працювати всім підключеним електроприладам у повній відповідності до своїх технічних характеристик.
 • Наявність чотирьох USB портів та вбудованої інтелектуальної плати дозволяє рівномірно розподіляти напругу та забезпечувати живленням одночасно всі порти
 • Великий високоякісний дисплей для контролю заряду, струму та розряду
 • Підтримка функції швидкого заряджання